Przykładam bardzo dużą wagę do wartości merytorycznej wszystkiego, co robię w związku z projektem Bartekwpodrozy.pl. Zależy mi, aby po przeczytaniu kolejnych artykułów czytelnicy byli w stanie wykorzystać zawarte w nich informacje podczas swoich podróży i aby chcieli wrócić na bloga po kolejne ich porcje.

Blogów traktujących o podróżach nie brakuje. W trakcie czytania tego tekstu dotyczącego współpracy kolejne blogi się na pewno narodziły. Współpraca ze mną i blogiem Bartekwpodrozy.pl gwarantuje jednak profesjonalizm i pełne zaangażowanie w projekt.

Jakie wartości są dla mnie nadrzędne?

  • szczerość 

Bloga firmuję swoim nazwiskiem – zależy mi więc, żeby wszystkie publikowane tu treści oddawały moje odczucia, opinie i były zgodne z moim światopoglądem.

  • rzetelność

Nie ubarwiam rzeczywistości korzystając z faktu, że wielu informacji nie sposób prosto zweryfikować. Chcę, aby moje teksty były dla Czytelników pomocne i użyteczne. Przed publikacją artykułów weryfikuję je każdorazowo pod kątem merytorycznym. Nie do końca ufam swojej pamięci, bo zdaję sobie też sprawę, że lubi ona przekłamywać i płatać figle. Czytając moje artykuły można mieć pewność, że kilkukrotnie je sprawdziłem – nie gwarantuję jednak, że nie zawierają one błędów. Nie myli się ten, co nic nie robi. Gwarantuję jednak, że dokładam wszelkich starań, żeby nikogo przypadkiem nie wprowadzić w błąd.

  • nonkonformizm

Nie poddaję się powszechnym opiniom, nie uznaję stereotypów, nie wierzę w jedną, świętą rację. Wszystko, co spotykam na swojej drodze – czy to produkt codziennego użytku, książka, czy miejsce, do którego zamierzam pojechać – staram się je ocenić dopiero wtedy, gdy mam do tego podstawy. Nie jestem uprzedzony do niczego i nikogo, wszystko chcę sprawdzić i zobaczyć sam.

  • poprawność językowa

Zależy mi na zgodności publikowanych przeze mnie tekstów z zasadami języka polskiego. Nic bardziej nie zniechęca mnie do czytania blogów, niż tekst pełen błędów składniowych, ortograficznych, niespójny stylowo.

Z kim współpracowałem?

Nawiązałem udane współprace z kilkoma markami związanymi z podróżami. Zależy mi, abym na blogu promował te produkty i usługi, z których sam chciałbym skorzystać.

Księgarnia turystyczna ArtTravel.pl
Sklep
z prezentami
Firma zajmująca się odszkodowaniami
w ruchu lotniczym

Jak nawiązać współpracę z blogiem Bartekwpodrozy.pl?

Jestem otwarty na wiele form współpracy. Każdą z nich potraktuję jako wyzwanie. Szczególnie interesuje mnie nawiązanie kontaktów z firmami lub osobami, których działalność jest związana z podróżami i stylem życia, który jest mi bliski. Z pewnością rozważę również wszelkie inne propozycje.

Najwygodniejszą formą kontaktu jest skorzystanie z adresu: [email protected].