Chcesz przyciągnąć więcej turystów do Twojego miasta, regionu, hotelu lub atrakcji?

Jesteśmy w stanie Ci pomóc. Bartekwpodrozy.pl to jeden z najchętniej czytanych blogów podróżniczych w Polsce. 

W ostatnim roku bloga odwiedziło 2 100 000 czytelników, którzy otwierali nasze artykuły aż 2 800 000 razy.

Moje konta na Instagramie śledzi ponad 48 000 fanów, a Facebook zgromadził ponad 16 000 osób.

Masz ochotę porozmawiać o współpracy? Nie masz jeszcze pomysłu na promocję w sieci? 

Jesteśmy od tego, żeby Ci podpowiedzieć! Napisz na wspolpraca@bartekwpodrozy.pl.

Do kogo dotrą treści, które wspólnie stworzymy?

Ponad 2 miliony czytelników bloga to duża, zróżnicowana grupa ludzi, których łączy to, że podróże są dla nich ważnym elementem życia. Lubią planować je w dużej mierze na własną rękę i szukają inspiracji – nowych kierunków podróży, nowych doświadczeń, unikalnych atrakcji i miejsc noclegowych, które zapadają w pamięci.

Kto ze mną współpracował?

Od 2016 r. współpracowaliśmy z kilkudziesięcioma partnerami działającymi w turystyce – regionami, miastami, hotelami, atrakcjami, a nawet małymi pensjonatami. 

Ofertę kierujemy zarówno do dużych miast, regionów i firm, jak i małych biznesów, które chcą przyciągnąć do siebie więcej turystów.

Ze wszystkimi partnerami nawiązaliśmy długotrwałe kontakty biznesowe, które trwają do dzisiaj. Partnerzy skorzystali na promocji wśród czytelników bloga, a czytelnicy zyskali kolejne inspiracje i wskazówki do planowania swoich wyjazdów. 

Poniżej znajdziesz listę niektórych partnerów, z którymi miałem okazję współpracować w ostatnim czasie. Wiele współprac było kontynuowanych, bo partnerzy byli zadowoleni z rezultatów i chcieli ponownie zwiększyć swoje zasięgi.

POT_logo
nowe Logo DOT 2016 przezroczyste czarne litery(1)
wrologo
LOT_Polish_Airlines_Star_Alliance.svg
21078290_10155620685649104_1028126256538256168_n
warmia_mazury-logo-rgb
logo_visit
Screenshot 2023-01-13 at 09.54.10
2022-05-30 10_42_40-$
logo
ZBKOWICE-logo
ezgif.com-gif-maker
POL_Syców_COA.png
TMB_logo_2020_kolor

Polska Organizacja Turystyczna uznała bloga za wicemistrza w 3. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów spośród 60 innych blogów podróżniczych rywalizujących w konkursie. 

Obok czytelników, również profesjonalne jury z ekspertami z branży turystycznej doceniło jakość publikacji na blogu.

Opinie na temat współpracy z nami

W jaki sposób możemy współpracować?

Dzięki 8 latom pracy w branży turystycznej nauczyliśmy się, że nie ma dwóch takich samych współprac. Każdy partner ma inne wymagania, inne walory i mierzy się z innymi bolączkami. Stąd nasza oferta jest szeroka – tak, aby zaadresować wszystkie potrzeby miejsca lub podmiotu, który chce przyciągnąć do siebie więcej turystów.

Poza wymienionymi niżej rodzajami współpracy, zajmujemy się także consultingiem dla branży turystycznej. Pomagamy szczególnie wtedy, gdy brakuje Ci pomysłów na możliwości promocji albo mnogość dostępnych opcji przytłacza Cię na tyle, że nie wiesz, za co się zabrać.

Skontaktuj się na wspolpraca@bartekwpodrozy.pl nawet, gdy nie masz żadnego pomysłu na działania w sieci. Jesteśmy od tego, żeby Ci podpowiedzieć! 

Partnerstwo strategiczne
To najdojrzalsza forma współpracy, która tworzy unikalną relację Twojej marki lub regionu z blogiem. Z takiego partnerstwa powstają wielkie rzeczy.
Artykuły sponsorowane
Przygotuję we współpracy z Tobą artykuł, w którym rzetelnie opowiem o Twojej usłudze lub produkcie i pokażę, jak można je wykorzystać podczas podróżowania.
Treści w social mediach

Przygotuję treści na Facebooka lub Instagrama, w których wystąpią Twoje produkty, usługi lub region. Zadbam o ich atrakcją prezentację i zbuduję zaangażowanie społeczności.

Prelekcje i wykłady podróżnicze
Uwielbiam mówić do ludzi i potrafię robić to dobrze. Poprowadzę prelekcje, webinary, live na Instagramie lub wydarzenia stacjonarne dostosowane do Twojej grupy docelowej.
Recenzje atrakcji, usług, hoteli
Odwiedzę wskazane przez Ciebie miejsce, skorzystam z oferowanych usług albo zatrzymam się na noc w Twoim obiekcie. Przygotuję recenzję oraz atrakcyjne zdjęcia na bloga i social media.
Wyjazdy sponsorowane
Wybiorę się do wskazanego przez Ciebie miejsca. Przygotuję o nim obszerny artykuł z dobrymi zdjęciami, wesprę go sprawną kampanią w social mediach.
Fotografia (również dronowa)
Wykonam dobrej jakości zdjęcia Twojego produktu, usługi, wydarzenia w wybranym przez Ciebie miejscu na świecie. A może sesja portretowa w ciekawym miejscu?
Indywidualne plany podróży
Chętnie zaplanuję wymarzoną podróż dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy. Zadbam o dobre atrakcje, sprawny transport i optymalizację kosztów.
Nie znalazłeś nic dla siebie?
Kreatywnym ludziom nigdy nie brakuje pomysłów. Jeśli nie znalazłeś na powyższej liście niczego dla siebie – odezwij się do mnie. Razem wymyślimy coś wielkiego.

Z kim możemy współpracować?

Naturalnymi partnerami bloga są firmy i organizacje, które reprezentują branże:

  • Hotele, obiekty noclegowe i rekreacyjne;
  • Miasta, regiony i kraje (działy promocji, itp.)
  • Lokalne i regionalne organizacje turystyczne;
  • Fotografia, film i elektronika użytkowa;
  • Outdoor i sprzęt turystyczny;
  • Transport kolejowy, samochodowy, linie lotnicze;
  • Marki finansowe i ubezpieczeniowe;
  • Narzędzia do zwiększania produktywności, zarządzania czasem i projektami;
  • Producenci i dystrybutorzy kawy, yerba mate i innych napojów (lubię eksperymentować z nowymi smakami).

Jeśli Twoja firma nie należy do żadnej z tych grup – odezwij się do mnie. Wspólnie zastanowimy się nad dostępnymi możliwościami.

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem stworzyć

Żaden opis nie zastąpi prawdziwej rozmowy, podczas której wymienimy się pomysłami na współpracę bloga z Twoją marką, usługą lub regionem, na którego promocji Ci zależy.

Napisz do mnie maila na adres: wspolpraca@bartekwpodrozy.pl i podziel się swoim pomysłem. Na pewno znajdziemy sposób na najlepszą kampanię marketingową dla Ciebie.