Współpraca

Myślisz o współpracy z blogiem podróżniczym?

To świetny pomysł! Przyszłość skutecznego marketingu to właśnie współpraca z twórcami internetowymi. 

Bartekwpodrozy.pl to jeden z najszybciej rozwijających się blogów podróżniczych w Polsce

Twoja marka lub region, który reprezentujesz, może skorzystać na obecności na łamach Bartekwpodrozy.pl.

Jeśli chciałbyś, abym poprowadził dla Ciebie prelekcję podróżniczą, stworzyłem na ten temat podstronę "Organizacja prelekcji podróżniczych"

PC310229_square

Bartekwpodrozy.pl to nie tylko blog

Bartekpodrozy.pl to projekt, który pozwala partnerom na obecność w wielu różnorodnych kanałach internetowych: na profilach bloga w mediach społecznościowych, w newsletterze, podczas prelekcji, webinarów i prowadzonych na żywo wywiadów oraz oczywiście na łamach samego bloga. 

Profile na Facebooku i Instagramie
Baza czytelników newslettera
TMB_logo_2020_kolor

Jestem laureatem II miejsca w 3. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów - konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. 

W konkursie wzięło udział ponad 60 blogów podróżniczych. W Turystycznych Mistrzostwach Blogerów reprezentowałem Dolny Śląsk.

Do kogo dotrą treści, które wspólnie stworzymy?

Moi czytelnicy to duża, zróżnicowana grupa ludzi, których łączy jedna cecha - podróże są dla nich ważnym elementem życia.

Społeczność bloga rośnie w niesamowitym tempie. Porównując miesiąc do miesiąca (sierpień 2019 r. do sierpnia 2020 r.), liczba odwiedzających bloga wzrosła o ponad 300%

To znamienne szczególnie w trudnych dla branży turystycznej czasach koronawirusa.

 

W jaki sposób możemy współpracować?

Opowiadanie o podróżach wymaga dużej kreatywności. Równie kreatywnie podejdę do naszej współpracy. Podstawowym warunkiem jest jednak to, aby Twój produkt lub usługa były dla czytelników wartościowe. Nigdy nie polecę na blogu czegoś, z czego sam z chęcią bym nie skorzystał.

Co więc możemy zrobić razem?

Partnerstwo strategiczne
To najdojrzalsza forma współpracy, która tworzy unikalną relację Twojej marki lub regionu z blogiem. Z takiego partnerstwa powstają wielkie rzeczy.
Artykuły sponsorowane
Przygotuję we współpracy z Tobą artykuł, w którym rzetelnie opowiem o Twojej usłudze lub produkcie i pokażę, jak można je wykorzystać podczas podróżowania.
Prelekcje i wykłady podróżnicze
Uwielbiam mówić do ludzi i potrafię robić to dobrze. Poprowadzę prelekcje, webinary, live na Instagramie lub wydarzenia stacjonarne dostosowane do Twojej grupy docelowej.
Recenzje atrakcji, usług, hoteli
Odwiedzę wskazane przez Ciebie miejsce, skorzystam z oferowanych usług albo zatrzymam się na noc w Twoim obiekcie. Przygotuję recenzję oraz atrakcyjne zdjęcia na bloga i social media. 
Treści w social mediach
Przygotuję treści na na Facebooku lub Instagrama, w których wystąpią Twoje produkty, usługi lub region. Zadbam o ich atrakcją prezentację i zbuduję zaangażowanie społeczności.
Wyjazdy sponsorowane
Wybiorę się do wskazanego przez Ciebie miejsca. Przygotuję o nim obszerny artykuł z dobrymi zdjęciami, wesprę go sprawną kampanią w social mediach.
Fotografia
Wykonam dobrej jakości zdjęcia Twojego produktu, usługi, wydarzenia w wybranym przez Ciebie miejscu na świecie. A może sesja portretowa w ciekawym miejscu?
Przygotowywanie planów podróży
Chętnie zaplanuję wymarzoną podróż dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy. Zadbam o dobre atrakcje, sprawny transport i optymalizację kosztów.
Nie znalazłeś nic dla siebie?
Kreatywnym ludziom nigdy nie brakuje pomysłów. Jeśli nie znalazłeś na powyższej liście niczego dla siebie - odezwij się do mnie. Razem wymyślimy coś wielkiego.

Kto współpracował ze mną dotychczas?

Jestem dumny z tego, że żadna z moich dotychczasowych współprac nie zakończyła się na jednym razie. Za wszystkimi partnerami nawiązaliśmy długotrwałe kontakty biznesowe, które trwają do dzisiaj. 

Myślę, że z Twoją marką może być podobnie.

nowe Logo DOT 2016 przezroczyste czarne litery(1)

Przykładowa opinia w współpracy ze mną:

"Zarówno spotkanie organizacyjne, jak i współpraca ułożyły się modelowo. Bartek błyskawicznie przygotował pierwszy artykuł i odpowiednie posty do mediów społecznościowych, potem dalsze treści i film. Wspólnie staraliśmy się zmobilizować jak największą liczbę partnerów do promocji stworzonych przez Bartka artykułów, co zaowocowało świetnymi wynikami. Jestem bardzo wdzięczny za jego zaangażowanie w ten projekt, bo nie tylko przyniósł świetne zasięgi, ale okazał się bardzo mocny merytorycznie i technicznie, co pozytywnie wpływa na wizerunek Dolnego Śląska, o który dba nasze stowarzyszenie."

- Jakub Feiga, zastępca dyrektora, Dolnośląska Organizacja Turystyczna

Naturalnymi partnerami bloga są firmy i organizacje, które reprezentują branże:

  • Hotele, obiekty noclegowe i rekreacyjne;
  • Organizacje turystyczne miast, regionów i krajów;
  • Fotografia, film i elektronika użytkowa;
  • Outdoor i sprzęt turystyczny;
  • Transport kolejowy, samochodowy, linie lotnicze;
  • Marki finansowe i ubezpieczeniowe;
  • Narzędzia do zwiększania produktywności, zarządzania czasem i projektami;
  • Producenci i dystrybutorzy kawy, yerba mate i innych napojów (lubię eksperymentować z nowymi smakami).

Jeśli Twoja firma nie należy do żadnej z tych grup - odezwij się do mnie. Wspólnie zastanowimy się nad dostępnymi możliwościami.

Media o mnie

Poza prelekcjami podróżniczymi, o moich podróżach opowiadam również w ogólnopolskich i lokalnych mediach. Poniżej kilka wybranych wzmianek na temat bloga:

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem stworzyć

Żaden opis nie zastąpi prawdziwej rozmowy, podczas której wymienimy się pomysłami na współpracę bloga z Twoją marką, usługą lub regionem, na którego promocji Ci zależy.

Napisz do mnie maila na adres: [email protected] i podziel się swoim pomysłem. Na pewno znajdziemy sposób na najlepszą kampanię marketingową dla Ciebie. 

cross