Współpraca z blogiem Bartekwpodrozy.pl

Podróżowanie to dla mnie bezwarunkowy odruch – ważny tak samo, jak jedzenie, spanie czy oddychanie. Blog Bartekwpodrozy.pl to projekt prowadzony z pasji do bycia w drodze i poznawania świata.

Jeśli mój sposób podróżowania i filozofia blogowania Cię zaciekawiły to jest to wyraźny znak, że możemy wspólnie poszukać możliwości współpracy bloga z Twoją marką.

Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj proszę nieco o filozofii bloga, strukturze czytelników, zasięgach oferowanych przez bloga oraz proponowanych formach współpracy.

Czym jest blog Bartekwpodrozy.pl?

blogging

Bartekwpodrozy.pl to autorski blog podróżniczy. Publikowane teksty mają często formę poradników i przewodników ułatwiających moim Czytelnikom podróżowanie i poznawanie świata. Blog promuje świadome podróżowanie na własną rękę, podpowiada, jak racjonalizować koszty wypraw, motywuje do wyjścia z domu i otwarcia się na świat.

Wśród artykułów pojawia się również forma reportażowa (tekst o palestyńskim Hebronie).

Blog jest wspierany przez konta w mediach społecznościowych – Facebook i Instagram.

 

Co oferuję Partnerom?

product

Przykładam bardzo dużą wagę do wartości merytorycznej wszystkiego, co robię w związku z projektem Bartekwpodrozy.pl. Zależy mi, aby po przeczytaniu kolejnych artykułów, Czytelnicy byli w stanie wykorzystać zawarte w nich informacje podczas swoich podróży i aby chcieli wrócić na bloga po kolejne ich porcje.

Publikowane treści są przygotowywane z myślą o zasadach pozycjonowania (SEO) w taki sposób, aby nie ucierpiała przy tym jakość tekstu i jego atrakcyjność dla Czytelnika.

 

Zasięgi bloga i struktura Czytelników

bar-chart

Blog znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju i stałego zwiększania zasięgów. W sierpniu 2019 r. odwiedziło go ponad 14 000 unikalnych użytkowników. 83% z nich znalazło bloga poprzez wyszukiwarkę Google, a ponad 8% to ruch z portali społecznościowych.

Przeciętny, dzienny zasięg treści publikowanych na fanpage bloga na Facebooku jest ok. dwukrotnie większy od liczby osób, które polubiły profil. Treści są zatem często udostępniane. W sierpniu 2019 r. średni dzienny zasięg wyniósł ponad 5700, a zasięg miesięczny przekroczył 170 000. Względem lipca 2019 r., zasięg wzrósł o ok. 35%.

29% użytkowników bloga spędza na nim ponad 5 minut podczas jednej sesji. Większość Czytelników przegląda bloga na urządzeniach mobilnych. Strona jest w pełni responsywna i przystosowana do prezentacji treści na różnych wielkościach ekranów.

 

Największą grupę Czytelników stanowią osoby w przedziale wiekowym 25-34 (41%) oraz 35-44 (22%). Aż 11% Czytelników ma 55 lub więcej lat.

 

Proponowane formy współpracy

hand-shake (1)

Podróżowanie to bardzo szeroka dziedzina, przez co współpraca z blogiem może przybierać szereg form – wszystko zależy tu od wspólnej kreatywności Partnera i mojej. Jeśli nie znajdziesz poniżej propozycji, która Ci odpowiada, to skontaktuj się ze mną poprzez mail podany na końcu strony. Postaram się, abyśmy wspólnie znaleźli satysfakcjonującą formę.

edit

Artykuły sponsorowane

Blog nie istnieje bez interesujących treści. Przygotuję we współpracy z Tobą artykuł, w którym rzetelnie opowiem o Twojej usłudze lub produkcie i pokażę, jak można je wykorzystać podczas podróżowania. Pamiętaj, że polecę tylko to, z czego sam chciałbym skorzystać.

social-media

Treści w social mediach

Przygotuję treści na fanpage bloga na Facebooku lub profil na Instagramie, w których wystąpią Twoje produkty lub usługi. Zadbam o ich atrakcją prezentację i pokażę zalety korzystania z nich. Będę promował tylko te produkty, z których sam chciałbym skorzystać.

analyze

Testy sprzętu, odzieży

Ciągle podróżuję i wiem, jakie warunki musi spełnić sprzęt i odzież wykorzystywana w czasie podróży. Przetestuję dla Ciebie zarówno elektronikę użytkową, odzież, jak i sprzęt codziennego użytku. Łatwo porozumiemy się co do preferowanej przez Ciebie formy testu i późniejszej recenzji.

world

Wyjazdy sponsorowane

Wybiorę się do wskazanego przez Ciebie miejsca. Przygotuję o nim obszerny artykuł z dobrymi zdjęciami, wesprę go sprawną kampanią w social mediach. Ta forma współpracy niesie olbrzymie możliwości – dogadajmy się, na czym przede wszystkim Ci zależy.

photo-camera

Fotografia

Wykonam dobrej jakości zdjęcia Twojego produktu, usługi, wydarzenia w wybranym przez Ciebie miejscu na świecie. Zadbam, żeby fotografia oddała cały urok tego, co dla Ciebie ważne. A może sesja portretowa? Z tym też sobie poradzimy.

conference

Prowadzenie prelekcji i wykładów

Uwielbiam mówić do ludzi, którzy podzielają moją pasję lub dopiero szukają inspiracji do ruszenia w świat. Chciałbyś zrealizować profesjonalną prelekcję podczas Twojego wydarzenia w firmie lub szkole? Nie masz pomysłu na temat? Nie zabraknie mi kreatywności, gdy zaprosisz mnie na swoje wydarzenie.

review

Recenzje atrakcji, hoteli, usług

Odwiedzę wskazane przez Ciebie miejsce lub skorzystam z oferowanych usług. Przygotuję tekst i zdjęcia na bloga i social media. Podpowiem, co warto zmienić, aby było jeszcze lepiej.

test

Przygotowywanie planów podróży

Chętnie zaplanuję wymarzoną podróż dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy. Zadbam o dobre atrakcje, sprawny transport i optymalizację kosztów – nikt nie lubi głupio wydawać pieniędzy.

businessman-with-doubts

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Podróżnicy muszą być kreatywni. Podebatujemy i znajdziemy coś szytego na miarę, właśnie dla Twojej firmy. Skontaktuj się ze mną poprzez maila.

Z kim współpracowałem?

Nawiązałem udane współprace z kilkoma markami związanymi z podróżami. Zależy mi, abym na blogu promował te produkty i usługi, z których sam chciałbym skorzystać.

Na stałe współpracuję z wrocławskim pubem WędrówkiPub, w którym prowadzę podróżnicze prelekcje.

 

Jak nawiązać współpracę z blogiem Bartekwpodrozy.pl?


Jeśli któraś z zaproponowanych form współpracy jest dla Ciebie atrakcyjna lub masz w głowie inną propozycję, której nie opisałem – zachęcam do kontaktu. Do każdej propozycji podejdziemy indywidualnie i wspólnie znajdziemy formę, która będzie odpowiadać zarówno Partnerowi, jak i mnie.

wspolpraca@bartekwpodrozy.pl

zBLOGowani.pl
Blog znajduje się w katalogu zBlogowani.pl