Współpraca

Myślisz o współpracy z blogiem podróżniczym?

To świetny pomysł! Przyszłość skutecznego marketingu turystycznego to właśnie współpraca z twórcami internetowymi. 

Bartekwpodrozy.pl to jeden z najszybciej rozwijających się blogów podróżniczych w Polsce

Twoja marka lub region, który reprezentujesz, może skorzystać na obecności na łamach mojego bloga podróżniczego.

Masz już gotowy pomysł na współpracę? Odezwij się na [email protected]

PC310229_square

Bartekwpodrozy.pl to nie tylko blog

Bartekpodrozy.pl to projekt, który pozwala partnerom na obecność w wielu różnorodnych kanałach internetowych

Twoja marka lub region mogą pojawić się na profilach bloga w mediach społecznościowych, w newsletterze, podczas prelekcji, webinarów i prowadzonych na żywo wywiadów oraz oczywiście na łamach samego bloga. 

Profile na Facebooku i Instagramie
Baza czytelników newslettera
TMB_logo_2020_kolor

Jestem wicemistrzem w 3. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów - konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. 

W konkursie wzięło udział ponad 60 blogów podróżniczych. W Turystycznych Mistrzostwach Blogerów reprezentowałem Dolny Śląsk.

Do kogo dotrą treści, które wspólnie stworzymy?

Moi czytelnicy to duża, zróżnicowana grupa ludzi, których łączy jedna cecha - podróże są dla nich ważnym elementem życia.

W 2021 r. bloga odwiedzono aż 1 116 164 razy, a zrobiło to 985 078 czytelników. To ponad 2,3 razy więcej osób niż w 2020 r. Potrzebnych byłoby aż 3351 samolotów Dreamliner, żeby przewieźć wszystkich czytelników bloga Bartekwpodrozy.pl.

Kanały w mediach społecznościowych bloga i jego newsletter zgromadziły już ponad 30 000 stałych odbiorców.

Kto ze mną współpracował?

Ze wszystkimi partnerami nawiązaliśmy długotrwałe kontakty biznesowe, które trwają do dzisiaj. Partnerzy skorzystali na promocji wśród czytelników bloga, a czytelnicy zyskali kolejne inspiracje i wskazówki do planowania swoich wyjazdów. Myślę, że współpraca z Twoją marką, miastem lub regionem może być podobnie owocna.

Poniżej znajdziesz listę niektórych partnerów, z którymi miałem okazję współpracować w ostatnim czasie.

POT_logo
nowe Logo DOT 2016 przezroczyste czarne litery(1)
wrologo
LOT_Polish_Airlines_Star_Alliance.svg
warmia_mazury-logo-rgb
logo_visit
21078290_10155620685649104_1028126256538256168_n
2022-05-30 10_42_40-$
logo
ZBKOWICE-logo
ezgif.com-gif-maker
POL_Syców_COA.png
Logo
polskie-Radio-Kierowcow-logo

Opinie na temat współpracy ze mną

W jaki sposób możemy współpracować?

Opowiadanie o podróżach wymaga dużej kreatywności. Równie kreatywnie podejdę do naszej współpracy. Podstawowym warunkiem jest jednak to, aby Twój produkt lub usługa były dla czytelników wartościowe. Nigdy nie polecę na blogu czegoś, z czego sam z chęcią bym nie skorzystał.

Co więc możemy zrobić razem?

Partnerstwo strategiczne
To najdojrzalsza forma współpracy, która tworzy unikalną relację Twojej marki lub regionu z blogiem. Z takiego partnerstwa powstają wielkie rzeczy.
Artykuły sponsorowane
Przygotuję we współpracy z Tobą artykuł, w którym rzetelnie opowiem o Twojej usłudze lub produkcie i pokażę, jak można je wykorzystać podczas podróżowania.
Prelekcje i wykłady podróżnicze
Uwielbiam mówić do ludzi i potrafię robić to dobrze. Poprowadzę prelekcje, webinary, live na Instagramie lub wydarzenia stacjonarne dostosowane do Twojej grupy docelowej.
Recenzje atrakcji, usług, hoteli
Odwiedzę wskazane przez Ciebie miejsce, skorzystam z oferowanych usług albo zatrzymam się na noc w Twoim obiekcie. Przygotuję recenzję oraz atrakcyjne zdjęcia na bloga i social media. 
Treści w social mediach
Przygotuję treści na na Facebooku lub Instagrama, w których wystąpią Twoje produkty, usługi lub region. Zadbam o ich atrakcją prezentację i zbuduję zaangażowanie społeczności.
Wyjazdy sponsorowane
Wybiorę się do wskazanego przez Ciebie miejsca. Przygotuję o nim obszerny artykuł z dobrymi zdjęciami, wesprę go sprawną kampanią w social mediach.
Fotografia
Wykonam dobrej jakości zdjęcia Twojego produktu, usługi, wydarzenia w wybranym przez Ciebie miejscu na świecie. A może sesja portretowa w ciekawym miejscu?
Przygotowywanie planów podróży
Chętnie zaplanuję wymarzoną podróż dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy. Zadbam o dobre atrakcje, sprawny transport i optymalizację kosztów.
Nie znalazłeś nic dla siebie?
Kreatywnym ludziom nigdy nie brakuje pomysłów. Jeśli nie znalazłeś na powyższej liście niczego dla siebie - odezwij się do mnie. Razem wymyślimy coś wielkiego.

Blog inspiruje do podróży po Dolnym Śląsku

Zgodnie z badaniem "Internetowe Badanie Turystów 2020" prowadzonym przez Dolnośląską Organizację Turystyczną i socjologa Magdalenę Piotrowicz-Zbieraj, blog Bartekwpodrozy.pl jest wymieniany na 2. miejscu jako źródło inspiracji do podróży po Dolnym Śląsku.

Naturalnymi partnerami bloga są firmy i organizacje, które reprezentują branże:

  • Hotele, obiekty noclegowe i rekreacyjne;
  • Organizacje turystyczne miast, regionów i krajów;
  • Fotografia, film i elektronika użytkowa;
  • Outdoor i sprzęt turystyczny;
  • Transport kolejowy, samochodowy, linie lotnicze;
  • Marki finansowe i ubezpieczeniowe;
  • Narzędzia do zwiększania produktywności, zarządzania czasem i projektami;
  • Producenci i dystrybutorzy kawy, yerba mate i innych napojów (lubię eksperymentować z nowymi smakami).

Jeśli Twoja firma nie należy do żadnej z tych grup - odezwij się do mnie. Wspólnie zastanowimy się nad dostępnymi możliwościami.

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem stworzyć

Żaden opis nie zastąpi prawdziwej rozmowy, podczas której wymienimy się pomysłami na współpracę bloga z Twoją marką, usługą lub regionem, na którego promocji Ci zależy.

Napisz do mnie maila na adres: [email protected] i podziel się swoim pomysłem. Na pewno znajdziemy sposób na najlepszą kampanię marketingową dla Ciebie.