Kontakt

Portret Bartek Dziwak blog podróżniczy Bartekwpodrozy.pl

Dziękuję, że postanowiłeś skontaktować się z nami – niezależnie od tego, jaka sprawa chodzi Ci po głowie. Bloga czyta miesięcznie kilkaset tysięcy osób, a przez to nasze skrzynki mailowe są pełne korespondencji od Czytelników. I bardzo nas to cieszy!

Żeby przyspieszyć odpowiedzi, podzieliliśmy skrzynki mailowe w zależności od tematyki. Nic się nie stanie, jeśli wybierzesz złą skrzynkę – może poza tym, że odpowiedź zajmie nam trochę dłużej. ;)

Pytania związane z podróżami i artykułami na blogu

Jeśli po przeczytaniu artykułu pojawiły się u Ciebie pytania lub niewyjaśnione kwestie, możesz odezwać się do nas drogą mailową. Pamiętaj jednak, że otrzymujemy dużo wiadomości i nie będziemy mogli odpowiedzieć szczegółowo (i szybko) na każdą z nich. Damy jednak z siebie wszystko, żebyś nie pozostał bez odpowiedzi! ;)

Przeanalizujemy Twoją wiadomość i zdecydujemy, czy dodać do artykułów informacje odpowiadające na Twoje pytanie. Chcemy pomagać jak największej liczbie Czytelników, a jest duża szansa, że Twoje pytanie chciałoby zadać więcej osób. Doceniamy każde z nich – nie obraź się jednak, gdy będziesz musiał poczekać na odpowiedź.

Dedykowany adres mailowy: bartek@bartekwpodrozy.pl

Współpraca z blogiem i wspólne projekty

Jeśli jesteś przedstawicielem kraju, miasta, regionu, organizacji turystycznej, hotelu lub firmy i masz pomysł na współpracę lub wspólny projekt – daj o nim znać. Wspólnie zastanowimy się nad formą współpracy, która będzie najlepsza dla Czytelników bloga i pozwoli zrealizować Twoje cele. Sprawdź wcześniej stronę Współpraca.

Dedykowany adres mailowy: wspolpraca@bartekwpodrozy.pl

Tematy dotyczące sklepu internetowego

Wszelkie kwestie dotyczące sprzedawanych produktów, procesu zakupu, korzystania z produktów i spraw związanych z działaniem naszego sklepu internetowego kieruj proszę właśnie tutaj. Wiemy, że technologia nie dla każdego jest łatwa w obsłudze, więc chętnie pomożemy, jeśli nie możesz poradzić sobie z zakupami.

Dedykowany adres mailowy: sklep@bartekwpodrozy.pl

Propozycje i uwagi

Jeśli zauważyłeś nieaktualne dane w artykule albo uważasz, że niektóre treści wymagają doprecyzowania, skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy też Twoje propozycje dotyczące rozwoju bloga, pomysły na nowe destynacje do opisania albo, w których powinien Twoim zdaniem rozwijać się blog.

Misję bloga i zasady, jakimi kierujemy się przy pisaniu możesz znaleźć na stronie Standardy jakości publikacji.

Dedykowany adres mailowy: uwagi@bartekwpodrozy.pl

Ogólne tematy

A gdyby okazało się, że Twój temat nie pasuje do żadnej w powyższych kategorii, nic straconego. Odezwij się na podany niżej adres z każdym większym lub mniejszym tematem, który ma związek z blogiem i wymaga osobistego kontaktu.

Dedykowany adres mailowy: bartek@bartekwpodrozy.pl