Współpraca

Myślisz o współpracy z blogiem podróżniczym?

To świetny pomysł! Przyszłość skutecznego marketingu turystycznego to właśnie współpraca z twórcami internetowymi. 

Bartekwpodrozy.pl to jeden z najszybciej rozwijających się blogów podróżniczych w Polsce

Twoja marka lub region, który reprezentujesz, może skorzystać na obecności na łamach mojego bloga podróżniczego.

Masz już gotowy pomysł na współpracę? Odezwij się na [email protected]

PC310229_square

Bartekwpodrozy.pl to nie tylko blog

Bartekpodrozy.pl to projekt, który pozwala partnerom na obecność w wielu różnorodnych kanałach internetowych

Twoja marka lub region mogą pojawić się na profilach bloga w mediach społecznościowych, w newsletterze, podczas prelekcji, webinarów i prowadzonych na żywo wywiadów oraz oczywiście na łamach samego bloga. 

Profile na Facebooku i Instagramie
Baza czytelników newslettera
TMB_logo_2020_kolor

Jestem wicemistrzem w 3. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów - konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. 

W konkursie wzięło udział ponad 60 blogów podróżniczych. W Turystycznych Mistrzostwach Blogerów reprezentowałem Dolny Śląsk.

Do kogo dotrą treści, które wspólnie stworzymy?

Moi czytelnicy to duża, zróżnicowana grupa ludzi, których łączy jedna cecha - podróże są dla nich ważnym elementem życia.

Społeczność bloga rośnie w dużym tempie. Porównując miesiąc do miesiąca (sierpień 2019 r. do sierpnia 2020 r.), liczba odwiedzających bloga wzrosła o ponad 300%

To znamienne szczególnie w trudnych dla branży turystycznej czasach koronawirusa.

blog podróżniczy o podróżach statystyki Bartek w podróży

W jaki sposób możemy współpracować?

Opowiadanie o podróżach wymaga dużej kreatywności. Równie kreatywnie podejdę do naszej współpracy. Podstawowym warunkiem jest jednak to, aby Twój produkt lub usługa były dla czytelników wartościowe. Nigdy nie polecę na blogu czegoś, z czego sam z chęcią bym nie skorzystał.

Co więc możemy zrobić razem?

Partnerstwo strategiczne
To najdojrzalsza forma współpracy, która tworzy unikalną relację Twojej marki lub regionu z blogiem. Z takiego partnerstwa powstają wielkie rzeczy.
Artykuły sponsorowane
Przygotuję we współpracy z Tobą artykuł, w którym rzetelnie opowiem o Twojej usłudze lub produkcie i pokażę, jak można je wykorzystać podczas podróżowania.
Prelekcje i wykłady podróżnicze
Uwielbiam mówić do ludzi i potrafię robić to dobrze. Poprowadzę prelekcje, webinary, live na Instagramie lub wydarzenia stacjonarne dostosowane do Twojej grupy docelowej.
Recenzje atrakcji, usług, hoteli
Odwiedzę wskazane przez Ciebie miejsce, skorzystam z oferowanych usług albo zatrzymam się na noc w Twoim obiekcie. Przygotuję recenzję oraz atrakcyjne zdjęcia na bloga i social media. 
Treści w social mediach
Przygotuję treści na na Facebooku lub Instagrama, w których wystąpią Twoje produkty, usługi lub region. Zadbam o ich atrakcją prezentację i zbuduję zaangażowanie społeczności.
Wyjazdy sponsorowane
Wybiorę się do wskazanego przez Ciebie miejsca. Przygotuję o nim obszerny artykuł z dobrymi zdjęciami, wesprę go sprawną kampanią w social mediach.
Fotografia
Wykonam dobrej jakości zdjęcia Twojego produktu, usługi, wydarzenia w wybranym przez Ciebie miejscu na świecie. A może sesja portretowa w ciekawym miejscu?
Przygotowywanie planów podróży
Chętnie zaplanuję wymarzoną podróż dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy. Zadbam o dobre atrakcje, sprawny transport i optymalizację kosztów.
Nie znalazłeś nic dla siebie?
Kreatywnym ludziom nigdy nie brakuje pomysłów. Jeśli nie znalazłeś na powyższej liście niczego dla siebie - odezwij się do mnie. Razem wymyślimy coś wielkiego.

Kto ze mną współpracował?

Jestem dumny z tego, że żadna z moich dotychczasowych współprac nie zakończyła się na jednym razie. Za wszystkimi partnerami nawiązaliśmy długotrwałe kontakty biznesowe, które trwają do dzisiaj. 

Myślę, że z Twoją marką może być podobnie.

POT_logo
nowe Logo DOT 2016 przezroczyste czarne litery(1)
Logo
ezgif.com-gif-maker
logo
wcrs_logo_1a

Przykładowa opinia w współpracy ze mną:

"Zarówno spotkanie organizacyjne, jak i współpraca ułożyły się modelowo. Bartek błyskawicznie przygotował pierwszy artykuł i odpowiednie posty do mediów społecznościowych, potem dalsze treści i film. Wspólnie staraliśmy się zmobilizować jak największą liczbę partnerów do promocji stworzonych przez Bartka artykułów, co zaowocowało świetnymi wynikami. Jestem bardzo wdzięczny za jego zaangażowanie w ten projekt, bo nie tylko przyniósł świetne zasięgi, ale okazał się bardzo mocny merytorycznie i technicznie, co pozytywnie wpływa na wizerunek Dolnego Śląska, o który dba nasze stowarzyszenie."

- Jakub Feiga, zastępca dyrektora, Dolnośląska Organizacja Turystyczna

Blog inspiruje do podróży po Dolnym Śląsku

Zgodnie z badaniem "Internetowe Badanie Turystów 2020" prowadzonym przez Dolnośląską Organizację Turystyczną i socjologa Magdalenę Piotrowicz-Zbieraj, blog Bartekwpodrozy.pl jest wymieniany na 2. miejscu jako źródło inspiracji do podróży po Dolnym Śląsku.

Naturalnymi partnerami bloga są firmy i organizacje, które reprezentują branże:

  • Hotele, obiekty noclegowe i rekreacyjne;
  • Organizacje turystyczne miast, regionów i krajów;
  • Fotografia, film i elektronika użytkowa;
  • Outdoor i sprzęt turystyczny;
  • Transport kolejowy, samochodowy, linie lotnicze;
  • Marki finansowe i ubezpieczeniowe;
  • Narzędzia do zwiększania produktywności, zarządzania czasem i projektami;
  • Producenci i dystrybutorzy kawy, yerba mate i innych napojów (lubię eksperymentować z nowymi smakami).

Jeśli Twoja firma nie należy do żadnej z tych grup - odezwij się do mnie. Wspólnie zastanowimy się nad dostępnymi możliwościami.

Media o mnie

Poza prelekcjami podróżniczymi, o moich podróżach opowiadam również w ogólnopolskich i lokalnych mediach. Poniżej kilka wybranych wzmianek na temat bloga:

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem stworzyć

Żaden opis nie zastąpi prawdziwej rozmowy, podczas której wymienimy się pomysłami na współpracę bloga z Twoją marką, usługą lub regionem, na którego promocji Ci zależy.

Napisz do mnie maila na adres: [email protected] i podziel się swoim pomysłem. Na pewno znajdziemy sposób na najlepszą kampanię marketingową dla Ciebie. 

cross