Polskie góry na weekend - 11 miejsc, które warto odwiedzić

20 kwietnia 2021
(aktualizacja: 15 sierpnia 2021)

Miłośniku podróży! Sprawdź, co przygotowałem dla Ciebie w sklepie Bartekwpodrozy.pl. 

Pomyślałeś, że najwyższy czas wybrać się w polskie góry na weekend? Gratuluję - różnorodne pasma górskie pełne malowniczych szlaków czekają na odkrycie, a pomysłów na wycieczki nie brakuje. Przygotowałem dla Ciebie listę 11 miejsc, do których warto pojechać nie tylko na weekend, ale również spędzić tam urlop lub wakacje. Twoja głowa będzie dzięki niej pełna pomysłów na to, gdzie warto pojechać w góry na weekend.

Co znajdziesz w artykule?

 • mapę miejsc, w które warto pojechać na weekend - z bazami wypadowymi i najwyższymi szczytami,
 • listę proponowanych kierunków, w których możesz spędzić weekend w polskich górach,
 • informacje praktyczne dotyczące spraw, o których warto pamiętać przed wyjazdem w góry.

Mapa polskich gór, w które warto pojechać

Przygotowałem mapkę, która podpowie Ci, gdzie pojechać w góry na weekend. Postarałem się zebrać na niej moją listę najpiękniejszych górskich zakątków w Polsce.

Znajdziesz tam informacje o najwyższych szczytach i miejscowościach, które mogą być bazą wypadową dla wypadów w dane pasmo górskie.

Aby otrzymać mapkę, podaj poniżej swoje imię i adres mailowy. Dostaniesz ode mnie linka do mapki, z której będziesz mógł korzystać zarówno na telefonie, jak i na komputerze.

1. Góry Sowie

Jeśli Góry Sowie nie są najpiękniejszymi górami w Polsce, to na pewno można je nazwać najbardziej tajemniczymi. Każdy krok po szlakach Gór Sowich to wędrówka wśród zagadkowej historii, która toczyła się tam w czasie II wojny światowej. Dla ochrony tych terenów utworzono Park Krajobrazowy Gór Sowich.

Widoki góry sowie krajobrazy
Malowniczy szlak prowadzący ze schroniska PTTK Zygmuntówka na szczyt Kalenicy

Czas spędzony w Górach Sowich możesz podzielić między wędrówki po malowniczych szlakach a zwiedzanie ciekawych atrakcji tego pasma górskiego:

 • kompleks Riese - tajny, nazistowski projekt budowlany, który z wnętrza Gór Sowich miał najprawdopodobniej uczynić nowe centrum dowodzenia III Rzeszy i kwaterę Adolfa Hitlera. Katorżniczą budowę przerwał koniec II wojny światowej, ale zdążyła ona pochłonąć tysiące ofiar. Niektóre części podziemnego kompleksu Riese można zwiedzać,
 • twierdza Srebrna Góra - największa górska twierdza w Europie. Zabytek rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie. Dobrze zachowane zabudowania głównej części twierdzy pozwolą Ci wyobrazić sobie, jak mogło wyglądać codzienne życie skoszarowanych tam żołnierzy.

Najważniejsze szczyty, które warto zdobyć to Wielka Sowa (najwyższy szczyt Gór Sowich) i Kalenica. Na obu górach działają wieże widokowe. Twoją bazą wypadową może być Walim, Jugów lub Wałbrzych.

PNG-kw

Planujesz wycieczkę w Góry Sowie?

Mam dla Ciebie 20 gotowych pomysłów na wycieczki - na jeden dzień i cały weekend

Zarówno autem, jak i pociągiem/autobusem.

Przy każdej trasie mapka, atrakcje i punkty gastronomiczne, profil trudności i praktyczne wskazówki.

Nie lubisz planowania wycieczek w góry? Zrobiłem to za Ciebie. 

2. Bieszczady

Dawniej Bieszczady były rajem dla osób szukających ciszy i spokoju. Znasz na pewno powiedzenie "rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady". Współcześnie popularność tego pasma górskiego wzrosła i turystów z roku na rok jest tu coraz więcej. Nadal jednak wiele bieszczadzkich zakątków pozwala na spędzenie spokojnego weekendu w górach.

Góry na weekend gdzie pojechać Bieszczady
Pociąg Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej wije się między bieszczadzkimi szczytami

Wędrując po Bieszczadach, warto przejść charakterystyczne połoniny - Połoninę Caryńską, Połoninę Wetlińską i Bukowe Berdo, z których roztaczają się piękne widoki na to pasmo górskie. Spotkasz tam sporo turystów, więc jeśli wolisz mniej zatłoczone atrakcje, wejdź np. na Hyrlatą. Piękną przyrodę chroni Bieszczadzki Park Narodowy.

Weekend spędzony w górach nie musi być wyłącznie wędrówką po szlakach. W czasie pobytu w Bieszczadach odwiedź:

 • Bieszczadzką Kolejkę Leśną - kolej wąskotorową, która dawniej służyła do zwożenia ściętego z okolicznych lasów drewna. Współcześnie wozi turystów i stanowi świetną atrakcję turystyczną w rejonie Cisnej,
 • źródła Sanu - znajdujące się w rejonie przygranicznym, tuż przy granicy z Ukrainą, wzdłuż której wije się ta rzeka. W jej dolinie utworzono Park Krajobrazowy Doliny Sanu. Wycieczkę do źródeł zacznij z parkingu Bukowiec,
 • Szlak Architektury Drewnianej - Bieszczady to mnogość drewnianych cerkwi, które są dowodem wielowątkowej i burzliwej historii tych terenów. Wybierz z listy te, które najbardziej Cię zainteresowały.

Najważniejsze szczyty, które warto zdobyć w Bieszczadach to Tarnica (najwyższy szczyt Bieszczadów), Halicz i Smerek. Twoją bazą wypadową w Bieszczady mogą być np. Wetlina, Ustrzyki Górne lub Cisna.

Zanim zarezerwujesz nocleg upewnij się, czy nie są dostępne lepsze oferty w podobnej lokalizacji. Wejdź na Booking.com i sprawdź dostępne możliwości. 

Pamiętaj, że czasami warto zapłacić ciut więcej, ale zatrzymać się w dobrej lokalizacji i nie tracić później czasu na dojazdy. 

3. Karkonosze

Karkonosze to najwyższe pasmo Sudetów i jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów zakątków Dolnego Śląska. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji podziwiać widoków ze Śnieżki, powinieneś wpisać Karkonosze na Twoją listę pomysłów na wycieczkę w góry na weekend. Pasmo górskie znajduje się w obrębie Karkonoskiego Parku Narodowego.

schronisko samotnia karkonosze dolny śląsk
Położone nad Małym Stawem schronisko PTTK Samotnia to warte zobaczenia miejsce w Karkonoszach

Jeśli zdecydujesz się spędzić górski weekend właśnie w Karkonoszach, rozważ:

Najważniejsze szczyty, na które warto wdrapać się podczas wypadu w te góry to Śnieżka (najwyższy szczyt Karkonoszy) oraz Szrenica. Wędrując w okolicach Szrenicy zobacz Śnieżne Kotły. Twoją bazą wypadową w Karkonosze może być Karpacz i Szklarska Poręba.

ok4

Chcesz ruszyć w Karkonosze i Góry Izerskie?

Aż 26 gotowych pomysłów na wycieczki - na jeden dzień i cały weekend

Nie tylko samochodem - również pociągiem i autobusem.

Przy każdej trasie mapka, lista najciekawszych atrakcji, profil trudności i praktyczne wskazówki.

4. Tatry

Pasmo górskie, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. To najwyższe polskie góry, u których stóp leży zimowa stolica Polski - Zakopane. Myśląc o wyprawie w góry na weekend, nie możesz zapomnieć o Tatrach i najbardziej znanych szczytach tego pasma. Cenne przyrodniczo Tatry chroni Tatrzański Park Narodowy.

Giewont góry na weekend gdzie pojechać
Widok na północną stronę Giewontu i leżące pod nim Zakopane (autor: Hubert Waguła, CC BY-SA 4.0)

Najważniejsze atrakcje, o które warto wzbogacić swój plan na weekend to:

 • wejście na Giewont - szczyt górujący ponad Zakopanem, związany z legendą o śpiącym rycerzu. W szczycie sezonu pod szczytem Giewontu tworzą się kolejki turystów, którzy chcą znaleźć się na liście jego zdobywców,
 • wejście lub wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch - wariantem lepszym dla zdrowia i kondycji będzie piesza wędrówka. Jeśli nie masz czasu, ochoty lub możliwości, możesz kupić bilet na kolejkę, odstać swoje w oczekiwaniu na wjazd i po kilkunastu minutach cieszyć się górskimi widokami z jednego z najbardziej rozpoznawalnych szczytów Tatr,
 • wędrówka nad Morskie Oko - trasa, którą przebywają setki turystów po to, aby zobaczyć jeden z najpiękniejszych tatrzańskich widoków - Morskie Oko leżące u stóp strzelistych szczytów. Pamiętaj, aby nie korzystać na trasie z podwózki konną bryczką. Zwierzęta wykonują na szlaku katorżniczą pracę i nie powinieneś dokładać do tego biznesu ani złotówki.

Najchętniej zdobywanymi szczytami Tatr są Kasprowy Wierch i Giewont. Lepiej przygotowani turyści wchodzą również na Świnicę i Rysy (najwyższy, dość trudny technicznie szczyt w polskiej części Tatr). Twoją naturalną bazą wypadową może być Zakopane.

5. Pieniny

Pieniny to niewielkie, graniczne pasmo górskie, które turyści doceniają za różnorodność atrakcji na niewielkim obszarze. Poza górskimi szlakami, na odwiedzających czeka malownicze Jezioro Czorsztyńskie z okazałą tamą, zamki i legendarny spływ nurtem Dunajca. Przyrodę chroni istniejący na tym terenie Pieniński Park Narodowy.

Pieniny gdzie w góry weekend Dunajec
Wijący się pośród gór Dunajec to jedna z największych atrakcji Pienin (autor: Kj, CC BY 3.0)

Pieniny nie są rozległym pasmem górskim, ale niech Cię to nie zmyli - atrakcji nie powinno zabraknąć na długie dni. Planując weekend w górach właśnie w Pieninach, rozważ:

 • spływ Dunajcem - atrakcja, która przyciąga w Pieniny wielu turystów. Spływ flisacką łodzią ze Sromowców Niżnych do Szczawnicy lub Krościenka pozwoli Ci obejrzeć Pieniny z perspektywy rzeki i posłuchać opowieści flisaków,
 • wizytę nad Jeziorem Czorsztyńskim - malownicze jezioro zawdzięcza swoją popularność nie tylko swojemu położeniu u stóp Pienin, ale również stojącym przy jeziorze zamkom Czorsztyn i Niedzica. Duże wrażenie robi też zapora z elektrownią wodną,
 • zobaczenie słynnej, pienińskiej sosny - drzewo rosnące na szczycie Sokolicy od ponad 500 lat. Popularny motyw fotograficzny i obowiązkowy kadr z większości pocztówek. Drzewo zostało uszkodzone podczas akcji ratunkowej w 2018 r., a w 2021 r. silny wiatr odłamał jego kolejny fragment. Trwa walka o uratowanie tego niesamowitego drzewa, które pamięta jeszcze świat z XVI wieku.

Wędrując po Pieninach, wejdź na szczyt Trzy Korony (najwyższy szczyt Pienin) i Sokolicę. Twoją bazą wypadową mogą być: Szczawnica, Sromowce Niżne i Sromowce Wyżne.

6. Beskid Śląski

Beskid Śląski to pasmo górskie leżące w południowej części województwa śląskiego. Gęsta sieć szlaków turystycznych oplata to pasmo górskie jak pajęczyna, więc pomysłów na wycieczki nie powinno zbyt szybko zabraknąć. Na tym cennym obszarze utworzono Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego.

Góry na weekend Beskid Śląski gdzie pojechać
Zimowy widok na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - Skrzyczne (autor: Marcin Stanikowski, CC BY-SA 3.0)

Plątanina szlaków i duża liczba schronisk daje Ci możliwość swobodnego planowania wycieczek szytych na miarę. Polecam w planowaniu zwiedzania uwzględnić:

 • przejście czerwonym szlakiem obok źródeł Wisły - najdłuższa polska rzeka bierze swój początek właśnie w Beskidzie Śląskim. Czerwony szlak biegnący obok schroniska PTTK Przysłop pozwoli Ci bliżej poznać ten rejon leżący u stóp Baraniej Góry,
 • zobaczenie koronek z Koniakowa - słynne na całym świecie koronki koniakowskie możesz podziwiać w Muzeum Koronki. W muzeum dowiesz się więcej o historii koronkowego rękodzieła i zobaczysz wiele wytworów tej sztuki. Największa z koronek - rekordzistka Guinnessa, znajduje się w Istebnej,
 • wizytę na skoczni narciarskiej Wisła Malinka w Wiśle - z Wisły pochodzi nasz legendarny skoczek narciarski Adam Małysz, a w miasteczku istnieje skocznia narciarska jego imienia, na której rozgrywane są zawody Pucharu Świata. Wyciągiem możesz wjechać na szczyt skoczni i z tej perspektywy podziwiać okolicę.

Najważniejsze szczyty Beskidu Śląskiego, które warto zdobyć to Skrzyczne (najwyższy szczyt tego pasma górskiego, szlak na Skrzyczne zaczyna się w Szczyrku), Barania Góra i górująca nad Bielsko-Białą Szyndzielnia.

Naturalne bazy wypadkowe w Beskid Śląski to Wisła, Ustroń, Szczyrk i Bielsko-Biała.

7. Rudawy Janowickie

Rudawy Janowickie to dolnośląskie pasmo górskie, które leży u stóp znacznie popularniejszych wśród turystów Karkonoszy. Szlaki Rudaw Janowickich to ciekawa alternatywa dla karkonoskich wędrówek.

W tych górach możesz spodziewać się niezbyt trudnych szlaków z licznymi punktami widokowymi na okolicę. Obszar jest chroniony w ramach Parku Krajobrazowego Rudaw Janowickich.

ławka błękitne jeziorko rudawy janowickie kolorowe jeziorka
Błękitne Jeziorko wchodzące w skład Kolorowych Jeziorek to magnes, który przyciąga turystów w Rudawy Janowickie

Będąc w Rudawach Janowickich zaplanuj swoje wędrówki tak, aby mieć szansę zobaczyć najciekawsze atrakcje rejonu:

 • Kolorowe Jeziorka - uznane na jeden z nowych cudów Polski, mieniące się feerią barw jeziorka zabarwione przez spływającą z gór wodę. Dawniej Kolorowe Jeziorka były wyrobiskami kopalni pirytu, a współcześnie to jedna z największych atrakcji Dolnego Śląska,
 • taras widokowy na szczycie Sokolika - punkt widokowy, do którego prowadzą trzęsące się, stalowe schody. Roztacza się z niego widok na całe pasmo Karkonoszy. Prowadzi tu łatwy szlak ze schroniska PTTK Szwajcarka,
 • upadłe miasto Miedzianka - przez setki lat tętniąca życiem miejscowość górnicza, która przez intensywne wydobycie i kończące się złoża bogactw naturalnych upadła i zupełnie się wyludniła. Zniszczono wartościową architekturę, a mieszkańców przesiedlono. Dzisiaj Miedzianka się odradza - rośnie zainteresowanie wśród turystów, a do odwiedzin przyciąga serwujący smaczne piwo Browar Miedzianka,
 • ruiny zamku Bolczów - wkomponowane w okoliczne skały ruiny zamku Bolczów, który od czasu potopu szwedzkiego nie doczekał się odbudowy. Ruiny są dobrze zachowane i pozwalają na wyobrażenie sobie, jak zamek mógł wyglądać w latach świetności.

Będąc w Rudawach Janowickich, wejdź na szczyt Sokolika, odwiedź Starościńskie Skały i zobacz z bliska Skalny Most. Bazą wypadową są Janowice Wielkie, jednak możesz również zatrzymać się w hotelu działającym w Browarze Miedzianka.

ok1.png

MOJE EBOOKI W PAKIECIE TANIEJ O 20%!

2 praktyczne ebooki z gotowymi trasami górskich wędrówek po Karkonoszach, Górach Izerskich i Górach Sowich.

Łącznie aż 46 gotowych planów górskich wycieczek.

8. Beskid Żywiecki

Beskid Żywiecki, położony po sąsiedzku z Beskidem Śląskim, to drugie co do wysokości pasmo górskie Polski. Leży na pograniczu Górnego Śląska i Małopolski. Turyści doceniają ten region m.in. dzięki Babiej Górze, leżącej w Babiogórskim Parku Narodowym, z której jak na dłoni widać Tatry. Na terenie Beskidu Żywieckiego działa również Żywiecki Park Krajobrazowy.

Babia Góra Beskid żywiecki gdzie pojechać
Szczyt Babiej Góry w płomieniach zachodzącego słońca (autor: Adrian Tync, CC BY-SA 4.0)

Wędrując po Beskidzie Żywieckim podczas Twojego weekendu w górach, uwzględnij w swoich planach:

 • wejście na szczyty Babiej Góry i Pilska - to dwa najciekawsze szczyty Beskidu Żywieckiego, z których będziesz mógł podziwiać okoliczne krajobrazy. U stóp Babiej Góry znajduje się schronisko PTTK Markowe Szczawiny. Wejście na Pilsko możesz połączyć z wizytą na Hali Boracza i Hali Rysianka, przy których również znajdują się schroniska PTTK.

Noclegów w Beskidzie Żywieckim możesz szukać w Korbielowie lub u stóp Babiej Góry, np. w Zawoi.

9. Góry Stołowe

Góry Stołowe to charakterystycznej budowy pasmo górskie na Dolnym Śląsku, którego obszar jest chroniony przez Park Narodowy Gór Stołowych. W bliskim sąsiedztwie Gór Stołowych działa kilka uzdrowisk kłodzkich, które również mogą być ciekawym kierunkiem weekendowej wyprawy w góry.

Góry Stołowe Szczeliniec Wielki Radków
Widok na Szczeliniec Wielki i Zalew Radkowski z platformy widokowej na Guzowatej w Radkowie

Obowiązkowe punkty Twojego programu weekendowej podróży w Góry Stołowe to:

 • wejście na Szczeliniec Wielki - to najwyższy szczyt Gór Stołowych i góra, na którą można wejść... po schodach. Ścieżkę dla turystów wytyczył sudecki przewodnik Franz Pabel. Na szczycie góry znajduje się schronisko PTTK,
 • błądzenie w labiryncie Błędnych Skał - położona niedaleko Karłowa atrakcja turystyczna to skalny labirynt, przez który poprowadzono szlak turystyczny. Na trasie znajdziesz sporo ciasnych i niskich przejść, przez które będziesz się musiał przecisnąć,
 • odpoczynek w kłodzkich uzdrowiskach - wizytę przynajmniej w jednej z uzdrowiskowych miejscowości (Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój, Polanica Zdrój) spędź na piciu leczniczej wody w pijalni wód i spacerach po parkach zdrojowych, które znajdują w każdym z tych miast.

Podczas weekendu w Górach Stołowych wejdź obowiązkowo na Szczeliniec Wielki. Twoją bazą wypadową w Góry Stołowe może być Karłów, Radków oraz kłodzkie uzdrowiska - Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój.

10. Gorce

Gorce to pasmo górskie leżące w Małopolsce, którego centralną część stanowi Gorczański Park Narodowy. Na szlakach nie powinieneś spotkać tłumów turystów, co pozwoli Ci na spędzenie spokojnego weekendu w górach. Wizytę w Gorcach możesz połączyć z wędrówkami po znajdujących się po sąsiedzku Pieninach.

Gorce góry na weekend w Polsce
Widok na znajdujące się w Gorcach pasmo Lubania jeszcze bez wieży widokowej, która powstała w 2015 r. (autor: Jerzy Opioła, CC BY-SA 3.0)

Planując swój górski weekend w Gorcach, weź po uwagę kilka najciekawszych atrakcji tego regionu:

 • wejście na szczyt Turbacza - z najwyższego szczytu Gorców rozpościera się widok na Tatry. Pod szczytem znajduje się schronisko PTTK na Turbaczu,
 • wieża widokowa na Gorcu - to jedna z trzech istniejących w Gorcach wież widokowych (pozostałe są na Lubaniu i Magurkach). Widać z niej prawie cały obszar Gorczańskiego Parku Narodowego,
 • podziwianie Jeziora Czorsztyńskiego ze szczytu Lubań - kolejna wieża widokowa (na Lubaniu) pozwoli Ci obejrzeć pienińskie szczyty i malownicze Jezioro Czorsztyńskie z góry.

Najbliższymi większymi miastami w rejonie Gorców są Rabka-Zdrój i Nowy Targ. Możesz zatrzymać się również w Koninkach u stóp Gorców.

11. Ślęża

Jeśli myślimy o weekendzie w górach, to nie można zapomnieć o królowej krótkich podróży - Ślęży. Samotny szczyt położony jest w okolicach Wrocławia, w obrębie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Turyści często wybierają Ślężę jako kierunek, w którym chcą aktywnie spędzić weekend w górach.

Widok na Ślężę - dolny śląsk

Najwygodniejszy szlak na Ślężę prowadzi z Sobótki, która może być Twoją bazą noclegową. Na szczycie góry znajdziesz dom turysty PTTK i kościół. Wejście z Sobótki zajmie Ci ok. 2 godzin, a dojazd autobusem z Wrocławia do Sobótki ok. godziny.

ok1.png

MOJE EBOOKI W PAKIECIE TANIEJ O 20%!

2 praktyczne ebooki z gotowymi trasami górskich wędrówek po Karkonoszach, Górach Izerskich i Górach Sowich.

Łącznie aż 46 gotowych planów górskich wycieczek.

O czym warto pamiętać przed wyjazdem w góry?

Zanim wyruszysz w górską wycieczkę, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu. Nawet jeśli Twoja trasa nie wydaje się wymagająca, zachowaj szacunek dla gór.

Pogoda może się tam zmieniać szybciej niż w dolinach, a Twoje zapasy wody i jedzenia znikać w większym tempie, niż wstępnie założyłeś. Nie sugeruję Ci noszenia ze sobą 10 kilogramów zapasów, ale bagatelizowanie dobrego przygotowania to zły pomysł.

 • zarezerwuj noclegi wcześniej - zadbaj o to, aby zapewnić sobie odpowiednio wcześniej bazę wypadową w góry.

Jeśli planujesz spać w schroniskach, zarezerwuj miejsca jeszcze przed wyjazdem. Zabezpieczysz się dzięki temu przed przepełnieniem, przez które możesz wylądować na noc na podłodze (o ile masz swój śpiwór i karimatę),

 • zaplanuj swoje trasy wędrówek - zanim ruszysz w góry, zaplanuj trasę i dostosuj ją do swojej kondycji fizycznej oraz warunków pogodowych.

Nastawienie "chyba dam radę" jest w górach niebezpieczne i nierzadko kończy się koniecznością udzielania turystom pomocy. Zaplanuj wycieczkę trochę poniżej swoich możliwości. Jeśli bez problemu sobie z nią poradzisz, następnym razem zwiększysz poziom trudności.

Jeśli nie masz ochoty planować, przygotowałem dla Ciebie gotowe plany wycieczek po polskich górach. Odwiedź sklep Bartekwpodrozy.pl i sprawdź, jakie ebooki są już dostępne.

Mam nadzieję, że mój artykuł pomógł Ci w znalezieniu odpowiedzi na pytanie "gdzie warto pojechać w góry na weekend". Moje propozycje i lista najpiękniejszych miejsc w górach mogą posłużyć Ci jako inspiracja do wielu wycieczek w najbliższym czasie. Życzę Ci udanej eksploracji polskich gór!

Przygotuj się do podróży po Polsce: praktyczne wskazówki

 Zamów kartę, która ułatwia podróże

Zamów darmową kartę Curve, żeby mieć szybki dostęp do swoich kart bankowych. Rejestrując się z tego linka dostaniesz od Curve aż 50 zł w prezencie.

✅ Spakuj się przed wyjazdem

Sprawdź jak minimalistycznie spakować bagaż, aby nie dźwigać niepotrzebnych kilogramów.

 Zarezerwuj noclegi

Poznaj sposoby na rezerwację tanich i wygodnych noclegów na Booking.com.

 Zapisz się na darmowy kurs "Niezbędnik podróżnika"

Dołącz do mojego darmowego kursu i poznaj aplikacje oraz strony, z których korzystają miłośnicy podróży.

Spodobał Ci się ten artykuł? 

Jeśli artykuł Ci się przydał, możesz wesprzeć mnie dobrowolną wpłatą już od 5 zł. Dzięki! 

Portret Bartek Dziwak blog podróżniczy Bartekwpodrozy.pl

Autorem tekstu jest Bartek Dziwak - prowadzący blog podróżniczy Bartekwpodrozy.pl. Więcej informacji znajdziesz na stronach O mnie i Współpraca

 1. Polub Bartekwpodrozy.pl na Facebooku - prowadzę tam cotygodniowe, darmowe prelekcje podróżnicze.
 2.  Obserwuj @bartekwpodrozypl na Instagramie – rozmawiam tam na żywo z ciekawymi osobami związanymi z podróżami.
ok1.png

EBOOKI W PAKIECIE TANIEJ O 20%!

Kup pakiet 2 praktycznych ebooków - Góry Sowie i Karkonosze z Górami Izerskimi w promocyjnej cenie.

Łącznie aż 46 gotowych planów górskich wycieczek.

Skomentuj artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
cross