Moje social media
Szukaj na blogu
Bartekwpodrozy.pl

Zacznij tutaj

Pierwszy raz na blogu? Miło Cię widzieć!

Cześć! Tu Bartek Dziwak. 

Jestem bardzo dumny, że trafiłeś na mojego bloga i interesujesz się podróżowaniem na własną rękę. 

Zaprojektowałem tę stronę po to, abyś mógł łatwo odnaleźć się w strukturach bloga i poznać wszystkie miejsca, w których publikuję swoje treści.

Wszystko, co znajdziesz na blogu, udostępniam Ci zupełnie za darmo. Chcę, żeby wiedza o podróżach była dostępna dla każdego - bo każdy zasługuje na możliwość poznawania świata. 

 Jeżeli będziesz miał do mnie jakiekolwiek pytania - odezwij się na [email protected]

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat, zerknij do zakładki "O mnie".

Jeśli myślisz o podjęciu współpracy z blogiem - jako firma, organizacja lub miasto/region, zerknij do zakładki "Współpraca".

Jeśli chciałbyś, abym opowiedział o podróżach w wybranym przez Ciebie miejscu, wejdź na stronę "Prelekcje"

Jak zacząć korzystać z bloga?

Newsletter bloga. Zanim trafisz na teksty, które opublikowałem na blogu, zapisz się do newslettera. W podziękowaniu dostaniesz ode mnie darmowego ebooka o samodzielnym planowaniu podróży, a ja co 2 tygodnie prześlę do Ciebie wiadomość. Zapisz się tylko wtedy, jeśli interesuje Cię niezależne podróżowanie na własną rękę - takie informacje będę do Ciebie wysyłał.

Przeczytaj praktyczne poradniki dla podróżników. Zabierz się za poznawanie konkretnych zakątków świata dopiero wtedy, gdy zbudujesz odpowiednie zaplecze praktycznej wiedzy. Twoje podróże mogą być komfortowe i tanie - o ile znasz i potrafisz korzystać z narzędzi, które ułatwiają oszczędzanie pieniędzy w podróży.

Zacznij od tych 5 tekstów:

Obejrzyj moje archiwalne prelekcje i wywiady na żywo. Zobacz nagrania z cotygodniowych prelekcji online, które w każdy poniedziałek o 19:00 prowadzę na moim fanpage na Facebooku. Zajrzyj też na Instagram, gdzie znajdziesz wywiady z podróżnikami i osobami związanymi z podróżowaniem. W zakładce Wydarzenia na Facebooku możesz sprawdzić, jakie prelekcje poprowadzę w najbliższym czasie.

Polubmy się w mediach społecznościowych. Skoro polubiliśmy się już trochę poprzez bloga (dziękuję za to!), polubmy się również wirtualnie. Bloga znajdziesz na FacebookuInstagramie i Pintereście. Na bieżąco odpisuję na wszystkie wiadomości na tych portalach - czekam więc na Twoje opinie i komentarze.

Co dalej?

Teraz pozostaje Ci już tylko skorzystać z treści, które przygotowałem dla Ciebie na blogu. Jeśli któryś z artykułów szczególnie Cię zainteresuje lub uznasz, że wymaga dodatkowych wyjaśnień - pozostaw pod nim komentarz. Odpowiem na niego najszybciej, jak to możliwe.

Życzę Ci owocnego korzystania z bloga!

cross